Říkáme to pořád: máme nejlepší práci na světě. Jsme neustále obklopeni rostlinami a zelení. S kytkami vstáváme, s kytkami uleháme. Staráme se o ně u nás v Haenke, ale i na dalších místech po Praze v rámci různých instalací a projektů. A všechno to samozřejmě moc rádi sdílíme na Instagramu.

Nyní opět nastala chvíle, kdy rozšiřujeme řady #teamHaenke. Máš-li doma slušnou sbírku ve stylu #urbanjungle, hrabání se v hlíně pro tebe znamená ideální představu parádně stráveného odpoledne a o své zelené vášni se nebojíš mluvit před ostatními (a to ani anglicky), chceme o tobě vědět. Pokud máš k tomu všemu v CVčku školu souvisejícího oboru (botanika, medicína, farmacie, environmentální studia, architektura, krajinářská architektura apod.), tím lépe. Pokud ovládáš online marketing a sociální média nad rámec znalostí obecného uživatele, let’s connect. Především ale hledáme spolehlivé bytosti s nadšením pro práci, vlastními nápady, smyslem pro legraci a samozřejmě lásce k přírodě. A taky možnost pracovat minimálně tři dny v týdnu, a to i přes léto.

Nabízíme dvě placené stáže, obě na 3 dny v týdnu, v době trvání 3 měsíců. Tvojí prací bude starat se o rostliny v našem žižkovském studiu a občas pomáhat i na různých projektech a instalacích, kterým se momentálně věnujeme (za všechny třeba Eska nebo Střecha Lucerny).

Začít můžeš už příští týden. A pokud si budeme rozumět, spolupráci prodloužíme na dobu neurčitou. Jestliže máš chuť se k nám přidat, pošli nám CV na hello@haenke.cz do 10. června spolu s pár větami o tom, co pro tebe znamená dream job. All plantlovers unite. 🌿🖖

5aoR.gif