Posledním tématem, na které se letos v rámci phytolabů zaměříme, je péče o suchou pokožku (což se s nadcházející zimou bude hodit). Až do 6. prosince si stále můžete přijít vyrobit Galénův studený krém - slavný recept na bázi vody a olejů. Vlastně si vyrobíte krémy dva, protože vám k tomu ukážeme, jak poměr olejů a vody ovlivňuje celkové složení, a co to přinese vaší pokožce. A umíme i veganskou verzi! Vstupenky dostanete na GoOut-u.

Haenke_phytolab_(c)Adéla Ježková IV.jpg

Vynález tohoto skvělého pomocníka na problémy se suchou pokožkou se přisuzuje řeckému fyzikovi Galénovi. Jeho slavný recept na bázi vody a olejů pomáhá při problémech se suchou pokožkou, ale i na nejrůznější ekzémy nebo povrchové popáleniny. Během phytolabu tedy probereme i to, jak vůbec péče o pokožku funguje, a jak s takovými neduhy nakládat pomocí přírodní medicíny.

Haenke_phytolab_(c)Adéla Ježková I.jpg

Zbývají nám poslední čtyři termíny - 27. a 29. listopadu, a 4. a 6. prosince. Místa si můžete rezervovat prostřednictvím GoOut.

PS: spoustu z vás se taky ptalo, jestli umíme vouchery: umíme, a od pondělí si je budete moci taky zakoupit na našem novém e-shopu. 😍✨🎉 pokud byste přece jenom chtěli personalizovaný vzkaz pro obdarovaného nebo případnou skupinovou slevu, bude-li vás více, napište nám na hello@haenke.cz nebo vyplňte formulár zde v odkazu.

A takhle krémíček vypadá! Foto (c) Adéla Ježková

A takhle krémíček vypadá! Foto (c) Adéla Ježková